ASCUNDE
1
ȘOIMII Frumuseții
Live chat
1
NEXT
NEXT
NEXT
NEXT
ASCUNDE
ASCUNDE
Pagina principalâ
Câștigătorii
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lista județelor și orașelor
Contact
Reguli
Statut
Politică de retur
Înscrie-te
Alte industrii
Șoimii
Soimii Merceriilor
Șoimii Stomatologiei
Soimii Topografi
Șoimii Arhitecturii
Șoimii en gross
Şoimii Alimentari
Şoimii Animalelor
Şoimii Divertismentului
Șoimii Educației
Șoimii Financiari
Şoimii Naturii
Șoimii Florăriilor
Șoimii Imobiliari
Şoimii Bijuteriilor
Șoimii Legii
Şoimii Sănătații
Şoimii Textilelor
Șoimii Optici
Şoimii Farmaciilor
Şoimii Instalaţiilor
Şoimii Printului
Şoimii Transporturilor
Şoimii Turismului
Şoimii Şcolilor de Şoferi
Șoimii Asigurărilor
Șoimii Auto
Șoimii Bicicletelor
Șoimii Bistro și Cafenele
Șoimii Cazării
Șoimii Ceasurilor
Șoimii Cofetari
Șoimii Comerțului
Șoimii Constructiilor
Șoimii Copiilor
Șoimii Cosmetice și parfumuri
Șoimii Curățeniei
Șoimii Design și Decor
Șoimii Electricității
Șoimii Electronicelor
Șoimii Fotografi
Șoimii Frumuseții
Șoimii Funerari
Șoimii Gastronomiei
Șoimii Grădinăritului
Șoimii Hotelieri
Șoimii Librăriilor
Șoimii Luminii
Șoimii Mobilei
Șoimii Modei
Șoimii Natural și Tradițional
Șoimii Nunților
Șoimii Patiseri
Șoimii Reciclării
Șoimii Securității
Șoimii Sportului
Șoimii Tapițeri
Șoimii Tâmplăriei
Șoimii Veterinari
Șoimii traducerilor
Șoimii ușilor și ferestrelor
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
POLAND
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
SALOANE - Bihor
și alte companii premiate de Șoimii.
Oraș
Județ
Căutare
Șoimii Frumuseții
SALOANE - Bihor
Câștigători
2020
2019
2021
2022
2023
2024
I
Loc
Matei Butariu Barber Stylist
10.0
II
Loc
Dog Barber Coafură Canină Oradea
10.0
III
Loc
Royal School
10.0
Laureați
Lavi Pop Hairdresser
8.6
Laureați
Carmen Spa
9.1
Laureați
BeautiQ hair studio and shop
9
Laureați
Salon Clabucel
9
Laureați
NailShop.ro
9.8
Laureați
Salon Sim Lash
8.8
Laureați
Nolia Shop & Academy
9.8
Laureați
Manichiura VEXY
8.6
Laureați
Salon Blondy - Felicia & Erika
8.1
Laureați
ORILD VET
8.5
Laureați
Iles Nora-Hairstylist
9
Laureați
Braun Salon
9.6
Laureați
Casilda Nilgesz Hairstylist
8.9
Laureați
Salon Dalara
8.8
Laureați
Beauty Concept Studio
9.3
Laureați
Beauty Spot - Salon de cosmeticā/manichiurā
8.7
Laureați
Kiwisun Oradea
10
Laureați
Beauty&Style by Vilma
8.8
Laureați
Beauty Bar by Katiusha
8.6
Laureați
Maruu Salon
8.1
Laureați
Salon Betty Boop
8.8
Laureați
Carmen Floroiu / Make-up Artist
8.5
Laureați
pedichiura medicala
8.8
Laureați
Braun Barbers
8.6
Laureați
La Dolce Vita Stei
8.4
Laureați
NABA Nail Romania
8.8
Laureați
Salon de infrumusetare-Beauty Essence
8.3
Laureați
Microblading by Clara Clara’s Studio
9.3
Laureați
Sidea Aurelia Hairstylist
8.6
Laureați
CRUSH Oradea
8.5
Laureați
The Beauty Corner
9.6
Laureați
RA Barbershop
9.8
Laureați
Mihaela Pop - Hairdresser
8.4
Laureați
Brezoi Carmen
8.5
Laureați
Nina Make up Artist
8.5
Laureați
Unghiishop Oradea
8.7
Laureați
Meraki Studio
9.2
Laureați
ALEX- concept Barbershop
9
Laureați
AnaMaria Beauty & Care
8.9
Laureați
Studio Solar Oradea
8.1
Laureați
New Look Oradea
8.8
Laureați
Hairstylist Zamfir Olga
9.1
Laureați
R Stile
8.2
Laureați
Salon Rafaella & Bianca
8.6
Laureați
Dori's Beauty For You
8.5
Laureați
Kryss Style
9
Laureați
FlorinaTudor-Makeup&Cosmetic
8.8
Laureați
Sasha Beauty Center
10
Laureați
Atelier Elena Muset
9.5
Laureați
Nail-Artists Romania Official
8.2
Laureați
Mens Mentis Group - Fitness Shop
9.2
Laureați
Bianca Vasi Lash&Brows
8.8
Laureați
Frizerie - MACHO Oradea - fără programare
9.7
Laureați
Salon Suzy
8.7
Laureați
Hair by Lavinia Cuibuş
8.5
Laureați
Claudia Beauty Center
8.2
Laureați
Salon Corina
8.5
Laureați
Cosmetica și makeup by Dora.D
8.7
Laureați
Adriana Lincariu Hairstylist
8.7
Laureați
Beauty Line Professional
9.8
Laureați
Maria Maresz Hair Stylist
8.7
Laureați
The Beauty Corner
9.5
Laureați
Magda Hairstyle
8.5
Laureați
Berinde Lavinia / Make-up Artist
8.7
Laureați
Caba Studio Beauty
8.8
Laureați
ELE Beauty Center
8.5
Laureați
Unghii by C.G.
8.5
Laureați
Cosmetica și makeup by Dora.D
8.7
Laureați
Sala Studio Ina
9.3
Laureați
Sunpoint Oradea
9.3
Laureați
Salon Mistique
9.8
Laureați
Beauty Studio by Silvi
9.7
Laureați
Vinnie's Barbershop
8.5
Laureați
Mini Junior
8.4
Laureați
Salon Marce Stillux
8.5
Laureați
Salon de infrumusetare Lorena
8.5
Laureați
Fade for gentlemen's
9.9
Laureați
Mirror Image Studio
9
Laureați
Salon Coafura Canina & Frizerie Canina Skiper
9.9
Laureați
Salon Simona
9.2
Laureați
ELE Beauty Center
8.5
Laureați
WannaNails
8.5
Laureați
Druta Denisa MakeUp /Xtreme Lashes Stylist /Cosmetica
8.7
Laureați
Ichi Salon
9.4
Laureați
MC Beauty Studio
9.9
Laureați
Lady's
8.8
Laureați
Hairbox Male Grooming
9.6
Laureați
Adriana Sime BeautyRoom
10
Laureați
ARA beauty
8.5
Laureați
Salon de Infrumusetare Rubin
8.1
Laureați
CsA Legend Barbershop and Hairstyle
8.9
Laureați
BrillBird Nail System
9.7
Laureați
Natural Skin
8.9
Laureați
Glow Up by Alexandra
8.8
Laureați
RA Oradea
9.4
Laureați
Andreea Amalia-Hairdresser
8.9
Laureați
Salon Fya - Oradea Romania
9
Laureați
Salon Delia
8.9
Laureați
FizioGrati
9.1
Laureați
White Concept Studio
8.8
Laureați
Deedee Make-up Artist
8.8
Laureați
Esthetique by Ella Oradea
9.6
Laureați
Suzana Negurita Makeup& Beauty Oradea
8.7
Laureați
Mihaela.M- BeautyHairdresser
8.5
Laureați
Salon De Infrumusetare Denisa
8.6
Laureați
Salon Provocateur
9.8
Laureați
Secret Beauty Salon
8.5
Laureați
Nails by Andrea Papai
8.6
Laureați
Salon Jessica
9.6
Laureați
Sidor Beauty Center
8.6
Laureați
Famous Studio-Hair and nails
8.8
Laureați
Simona Carmen - Makeup Artist
8.5
Laureați
Hotel Nevis, sala Iris
8.7
Laureați
Salon Unica D Oradea
8.4
Laureați
RStyle- Salon de înfrumusețare
8.7
Laureați
Dana Cioca Make-up Artist
8.8
Laureați
Bogdan il Barbiere
8.5
Laureați
Steliana Stiubea- Tratamente faciale- L' alternative beaute
8.5
Laureați
AnaNe BeautyStudio
8.4
Laureați
Mandala DaySPA
8.8
Laureați
Mogyoros Julia Hairstylist
8.5
Laureați
Florina Demian Hairstylist
9.9
Laureați
Salon Delia
9.1
Laureați
Westech Solare
9.3
Laureați
Salon Jolie
8.6
Laureați
HMstudio by Horia Marchiș
9.9
Laureați
Micropigmentation Brows Art
8.6
Laureați
Diva'S Beauty Center
9.2
Laureați
Heal Cosmetic
9.6
Laureați
Keni Style
9.2
Laureați
George Marincas - Hairstylist
8.5
Laureați
Salon Bella Oradea
9.5
Laureați
ALICE TATTOO
8.5
Laureați
Make UP by MA
8.5
Laureați
Simone Beauty
8.2
Laureați
Hevesi Adrian Hairstyle
8.7
Laureați
Elite Barbers' Academy
9.3
Laureați
Frizerie Ionut Marian
8.7
Laureați
Carmen Makeup Artist Oradea/ Extensii de gene 6D
9.3
Laureați
Salon Glamour
8.1
Laureați
EstetPro Oradea
9.1
Laureați
Florina Demian Hairstylist
9.9
Laureați
Mosaic Beauty Salon
8.9
Laureați
Make up by Patricia Perte
8.5
Laureați
Lash Art Studio
9.1
Laureați
Epilare Definitiva Oradea
8.2
Laureați
AlterEgo Italy Romania
9.1
Laureați
Hairstyle by Emilia
8.5
Laureați
Luminita Tripa make-up&cosmetica
8.6
Laureați
ExtensiiGene OanaAdelina
8.6
Laureați
Aurelia Hairdresser
8.7
Laureați
Naturelle Studio
9
Laureați
Bloom by Amy
9.8
Laureați
Fărcuț Alexandra's Nails
8.5
Laureați
Fairytale Beauty by Denisa
8.7
Laureați
Unghii cu gel BY Cornelia
8.6
Laureați
Daciana Make-up&Cosmetica
8.5
Laureați
Flow hair studio
9.5
Laureați
Salon Harmony Szepseghaz
9.2
Laureați
Oshea Wellness Clinic Oradea
8.8
Laureați
Salon MariaN
8.5
Laureați
Manichiura Dana Oradea
9.2
Laureați
Lotus Therm Spa & Luxury Resort
9.2
Laureați
Denisa Ivan
9.3
Laureați
Nevis Wellness & Spa
8.8
Laureați
Salon Szeszi Nails
8.8
Laureați
Salon Dejavu
8.6
Laureați
Extensii Lux extensii par natural Oradea
8.8
Laureați
Diverta Lotus Oradea
9.6
Laureați
Nora Pop Make-Up Artist & Skincare Specialist
8.5
Laureați
Aman Studio & Solar
8.6
Laureați
AT Atelier Hairsalon
8.8
Laureați
Roy Pet Salon
8.5
Laureați
Make-up by Cristina Foit
8.8
Laureați
Gossip Studio
9.4
Laureați
Salon Infrumusetare ANIT
8.6
Laureați
Roseray Beauty Center Experts
9.7
Laureați
Vass Kinga Hairstylist
8.7
Laureați
Cristina Suciu
8.7
Laureați
Denisa Dume Make-up Artist
9.7
Laureați
JC Nails & Spa - Unghii tehnice Oradea
8.9
Laureați
Krisztián Ruff Therapy
8.7
Laureați
MadMery
9.8
Laureați
ROYAL centru de infrumusetare
9.8
Laureați
Beauty&Spa by Gilda
9.5
Laureați
Cmi Dr. Pischler Raimound Tamas - medic stomatolog
9.4
Laureați
Serban Vlad Education
10
Laureați
Hair by Ancuta
8.8
Laureați
Happy Feet - Nails&SPA
8.5
Laureați
Geisha Profesional Estetic
9
Laureați
RA Barbershop
9.9
Laureați
Beauty Concept
8.5
Laureați
Bob Beauty Bar
9.6
Laureați
Chloe Hair& Beauty
8.5
Laureați
Iunia T. Hairdresser
9.3
Laureați
Diana Popa Make-up artist
8.7
Laureați
Cristian Tomele Haircuts
8.5
Laureați
Symo Hairdresser
8.1
Laureați
Eleven
9.8
Laureați
Salon Mireasa Romania
9.2
Laureați
NYA Tattoo Studio
8.8
Laureați
COSMO Dermo PRO
9.6
Laureați
Codrutza - Daniela Hairstylist
8.5
Laureați
Alexa Lixa / Make-up Artist
9.6
Laureați
Agga Beauty Studio
8.8
Laureați
Nails by Laza Paula
8.9
Laureați
Criss Nails
8.8
Laureați
Dermalift Oradea
9.2
Laureați
Ana Irimita - Stilist unghii
8.6
Laureați
Salon Class
8.2
Laureați
Estetika Beauty SALON
8.9
Laureați
Roxana Naghiu Hair-stylist
8.5
Laureați
Artcore Tattoo Oradea
9.5
Laureați
Gavruta Sergiu Hairstylist
9.5
Laureați
Gold Lashes
8.3
Laureați
Petrinca Florin Hairstyle
8.7
Laureați
K.Alice's Nails
8.6